Asukoht:

Kukemuru Ambient festival toimub Järva- ja Pärnumaa piiril, Samliku matkamaja territooriumil.

Transport & parkimine:

Kukemurule saab nii autoga, rongi-bussiga, jalgrattaga ja jalgsi ning paadiga. Soovitused rongi / bussiga tulijatele:

1. Bussiga Türilt peatusesse Rae/Kurgja tee

2. Bussiga Pärnust peatusesse Rae/Kurgja tee
3. Rongiga Tallinnast või Viljandist peatusesse Türi
4. Türilt / Paidest tellida takso.

Kohalik bussi sõiduplaan: www.jytk.ee
Bussi sõiduplaan: www.tpilet.ee
Rongi sõiduplaan: www.elron.ee
Kohalik takso: www.jtakso.ee

Autodega festivalikülastajatele toimub parkimine selleks määratud alal ning on tasuta.

Majutus:

Ööbida saab festivaliala vahetus läheduses selleks määratud telklas ja samuti saavad soovijad uurida ööbimisvõimaluste kohta kohalikest majutusasutusetest:

1. www.metsajoe.ee - Laupa lähedal
2. www.raepuhkemaja.ee - Rae lähedal
3. www.maaritza.ee - Türi lähedal
4. www.tagametsa.ee - Parasi lähedal
5. www.kompetents.ee - Türi lähedal
6. www.nommebaas.ee - Festivaliala naabrid, kõige lähemal

Lisaks on veel võimalik uurida Järvamaaga seotud majustusvõimaluste kohta www.puhkaeestis.ee

Toitlustus:

Kui eelmistel aastatel on festivaliplatsil olnud esindatud vaid üks toitlustaja, siis sel korral muutub toitlustusala festivali külastajate jaoks põnevamaks ja toiduvalik mitmekesisemaks.

Tõsisema kõhutäie eest hoolitsevad Kukemurul "Elujanu Food Truck" toredad inimesed, kes pakuvad maitsvaid falafele wrapis kuni vegan-grillburgeni ja kõike muud head ja paremat.

Magusasõprade jaoks sätib oma parimad koogid letile ka mujal Eestis tuntust kogunud Paide Wabalinna kohvik ja lisaks küpsetistele aurab laudadel olevates tassides  parim tee ja kohv!

Ja see pole veel kõik - maalilisest Viljandist sõidab Kukemurule külla õdusat äraolemist võimaldav vinoteek "Mulks", kes laotab murul lesijate ette eksootilisemad veinid ning pakub lisaks itaaliapäraseid suupisteid.

Samuti on traditsiooniliselt festivali toidu ja joogialal esindatud "Valmiermuiža" orgaaniline käsitööõlu.

Vaba aeg:

Kanuumatkad Samliku-C.R. Jakobsoni talumuuseum Kurgjal-Samliku:

Käesoleval aastal on festivali külastajatel võimalus osa võtta kanuumatkadest, mis saavad alguse festivaliala vahetust lähedusest ja peale 3 km pikkust paadisõitu Pärnu jõel jõutakse C.R. Jakobsoni talumuuseumi juurde. Kukemuru Ambient festivalipasside ja päevapiletide omanikel on 4-5.augustil muuseumisse sissepääs tasuta(v.a. töötoad jms.)

Rohkem infot C.R. Jakobsoni talumuuseumi kohta siit: www.kurgja.ee

Edasi-tagasi paadimatka hind ühele inimesele on 10 eur. Hind sisaldab kohta kanuus ning jõematkaks vajalikku varustust(aerud, päästevest)
Lastele vanuses 8-16 eluaastat kehtib soodushind 5 eurot.

Kanuumatkad marsuudil Samliku-C.R. Jakobsoni talumuuseum Kurgjal-Samliku toimuvad järgmiselt:
05.08.2017 kell 10:00 / 12:00 / 14:00

Samuti on festivali toimumise ajal võimalik rentida kanuud lihtsalt mööda jõge sõitmiseks ja Pärnu jõe pealt looduse imetlemiseks.Täpsem info kanuude kasutamise kohta kohapeal.

Infopunkt:

Infopunktis on võimalik osta festivalipääsmeid / passe ning vahetada piletid käepaela vastu, osta festivalimeeneid ning heliplaate, saada infot festivalikava ja muude oluliste küsimuste kohta.Samuti saab laadida mobiiltelefoni, küsida joogivett ning vajadusel esmaabipakend.

Olme:

Kukemuru Ambient festivali olemuse juurde on alati käinud mõte ja unistus ühest mõnusast saunaskäigust. Möödunud festivalikordadel on sauna-atmosfääri püütud luua nii püstkojas kui kilekasvuhoones ja nende puudumisel on ajutine sauna-asendus püstitatud lausa festivalipubliku enese poolt.
Käesoleva aasta festivalil saavad huvilised lõpuks tõsise leili ja vihtlemise osaliseks!

Samliku Matkamaja saunahoone on avatud esimesel festivalipäeval kella 18:00 - 00:00 ja teisel festivalipäeval kella 12:00 - 15:00 ning ajavahemikus kaheksast õhtul keskööni.

1 tunni hind sauna kasutamisel inimese kohta 5 eurot.

Kes saunas valitsevast kuumusest ei hooli, siis samuti saab end karastada sauna vahetus läheduses voolavas Pärnu jões.

WC-d asuvad parkla läheduses(vt.festivaliala kaardilt)

Kukemuru seadus:

1. Hoia ja austa ümbritsevat loodust, loomi ja linde. Samuti ole lugupidav festivaliala vahetus läheduses elavate naabrite vastu See on eelkõige nende kodu! Samuti ole hoolikas festivalile kuuluva inventariga (helitehnika, lauad, toolid jms.) ringikäimisel.

2. Prügi viska selleks ettenähtud prügikottidesse.

3. Tuletegemise jaoks on üks ja ainus lõkkeplats. Isealgatuslikud lõkked pole lubatud. Jätkem majad, saunad, lava terveks.

4. Kasuta wc-d, mis asub selleks ettenähtud kohas.

5. Ole ettevaatlik jões suplemisel ning kasuta selleks ettenähtud ning märgistatud kohta. Väldi ebakaines olekus ujumist, ohtlikes kohtades vettehüppeid jne.

6. Autode jaoks on selleks ettenähtud parkla, mis on tähistatud vastava sildiga. Mujal parkimine ja parklast edasisõit pole lubatud.

7. Iga festivalikülastaja vastutab ise oma tegude ja tagajärgede eest. See puudutab ka kaasavõetud lapsi ja lemmikloomi, kelle käitumise eest vastutavad lapsevanemad või loomade omanikud.

8. Alkoholi saab osta festivalialal paiknevatest müügipunktides. Isiklik ja varem ostetud alkohol festivalialal pole lubatud.

9. Korraldajatel on õigus teha kavas muudatusi. Turvatöötajatel on õigus paluda lahkuda festivalialalt piletita ning samuti raskes joobes isikutel. Lahkumisel kaotab festivalipääse kehtivuse.

10. Öörahu hakkab festivalialal kehtima nii 4-ndal kui ka 5-ndal augustil alates kell 02:00(lubatud Vändra vallavalitsuse otsusega).

Soovime teile ilusaid festivalielamusi!