üldinfo

Tänavuse Kukemurul Ambienti esinejate etteasted toimuvad Laupa mõisa siseruumides – hubases peasaalis ning klaveriklassis. Kontserdite vahel ja muul ajahetkel saab aega viita / maha võtta festivali rohealal, kus koos Pärnu jõega voolavad tasased ambient-helid ja toimub ambient-muusikaviktoriin Helmut Kooli juhatusel ning palju muud.

Toidu ja joogipoolise eest hoolitsevad Kukemurul toredad inimesed Viljandist – lokaal “Mulks” kes pakub head ja paremat, soolast ja magusat.

Kukemuru Ambient telklaager ja WC-d asuvad mõisahoone vahetus läheduses selleks tähistatud alal.

Infopunktis on võimalik osta festivalipääsmeid / passe ning vahetada piletid käepaela vastu, osta festivalimeeneid ning heliplaate, saada infot festivalikava ja muude oluliste küsimuste kohta.Samuti saab laadida mobiiltelefoni, küsida joogivett ning vajadusel esmaabipakend.

asukoht

transport & parkimine

Kukemuru Ambient festivali toimumispaika Laupa mõisas saab nii autoga, rongi-bussiga, jalgrattaga ja jalgsi ning paadiga.Türi-Laupa distantsi pikkus on umbes 7 km. Soovitused rongi / bussiga tulijatele:

1. Türilt bussiga peatusesse Laupa

2. Pärnust bussiga peatusesse Laupa 
3. Rongiga Tallinnast või Viljandist peatusesse Türi
4. Türilt / Paidest taksoga Laupale

Kohalik busside sõiduplaan: www.jytk.ee
Bussd sõiduplaan: www.tpilet.ee
Rongide sõiduplaan: www.elron.ee
Kohalik takso: www.jtakso.ee

majutus

Ööbida saab festivaliala vahetus läheduses selleks määratud telklas ja samuti saavad soovijad uurida ööbimisvõimaluste kohta kohalikest majutusasutusetest:

1. www.metsajoe.ee – Laupa lähedal

2. www.raepuhkemaja.ee – Rae lähedal
3. www.maaritza.ee – Türi lähedal
4. www.tagametsa.ee – Parasi lähedal
5. www.kompetents.ee – Türi lähedal

Lisaks on veel võimalik uurida Järvamaaga seotud majustusvõimaluste kohta www.puhkaeestis.ee

kukemuru seadus

1. Hoia ja austa ümbritsevat loodust, loomi ja linde. Samuti ole lugupidav festivaliala vahetus läheduses elavate naabrite vastu See on eelkõige nende kodu! Samuti ole hoolikas festivalile kuuluva inventariga (helitehnika, lauad, toolid jms.) ringikäimisel.

2. Prügi viska selleks ettenähtud prügikottidesse.

3. Tuletegemise jaoks on üks ja ainus lõkkeplats. Isealgatuslikud lõkked pole lubatud. Jätkem mõis, majad, lava terveks.

4. Kasuta wc-d, mis asub selleks ettenähtud kohas.

5. Ole ettevaatlik jões suplemisel ning kasuta selleks ettenähtud ning märgistatud kohta. Väldi ebakaines olekus ujumist, ohtlikes kohtades vettehüppeid jne.

6. Autode jaoks on selleks ettenähtud parkla, mis on tähistatud vastava sildiga. Mujal parkimine ja parklast edasisõit pole lubatud.

7. Iga festivalikülastaja vastutab ise oma tegude ja tagajärgede eest. See puudutab ka kaasavõetud lapsi ja lemmikloomi, kelle käitumise eest vastutavad lapsevanemad või loomade omanikud.

8. Alkoholi saab osta festivalialal paiknevatest müügipunktides. Isiklik ja varem ostetud alkohol festivalialal pole lubatud.

9. Korraldajatel on õigus teha kavas muudatusi. Turvatöötajatel on õigus paluda lahkuda festivalialalt piletita ning samuti raskes joobes isikutel. Lahkumisel kaotab festivalipääse kehtivuse.

Soovime teile ilusaid festivalielamusi!